Ania wśród laureatów 8 edycji Ogólnopolskiego Klawiaturowego „Wyzwania 2020”!

Dobiegł końca Ogólnopolski Konkurs Online w Pisaniu na Klawiaturze organizowany przez Stowarzyszenie Interinfo Polska - organizację non-profit działającą na rzecz popularyzacji umiejętności metodycznego pisania na klawiaturze.

Wśród laureatów konkursu jest uczennica klasy 8e – Anna Piesik z SP nr 3.

Ania zajęła 3 miejsce w Polsce w kategorii juniorzy młodsi pokonując w wielkim stylu innych uczestników. W ramach każdego z czterech odbytych etapów konkursowych każdy biorący udział w konkursie  miał za zadanie w czasie 10 min przepisać (bezbłędnie) dostępny w danym tygodniu tekst. Zadanie trudne, ale dla Ani możliwe do wykonania i to w sposób mistrzowski!

Klawiaturowe zmagania trwały przez cały listopad, droga po laury nie była łatwa, a do pokonania wielu świetnie piszących internautów z całej Polski. Aniu po raz kolejny pokazałaś, że jesteś mistrzem! Jesteś bardzo kreatywną, otwartą na nowe wyzwania uczennicą. Pracujesz wytrwale, z pasją. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni! Klawiaturowe laury dołożyłaś do wielu wcześniej zdobytych prestiżowych nagród. Zdobyłaś już „Wyspę Zagadek” w Ogólnopolskim Konkursie Twórczego Używania Umysłu (2018 r.), zbierasz zwycięstwa w konkursach polonistycznych, artystycznych, bardzo Ci gratulujemy wyników, jesteś wspaniała! Brawo Ty!

Weronika Rapir