Akcja "Radiobajowanie"

Od 15 kwietnia Radio RCH+ rozpoczęło akcję „Radiobajowanie”, polegającą na zachęcaniu dzieci do słuchania bajek.

Płyta z bajkami.

W ramach akcji dziennikarka radia Sylwia Tyborska oraz chojnicki aktor Grzegorz Szlanga odwiedzają szkoły podstawowe, przedszkola i szpitale naszego powiatu. Bajek pochodzących z płyty „Radiobajowanie” wysłuchały już dzieci ze szkół w Swornegaciach, Żalnie, Ostrowitem, Kłodawie, Polnicy oraz w Charzykowach.

Podczas akcji czytania bajek i promocji płyty „Radiobajowanie” zostanie przeprowadzony nabór do Festiwalu Sztuki Dziecięcej. Zorganizowany zostanie on dla wszystkich dzieci do 12 roku życia chcących wziąć udział we wspólnej zabawie podczas Dnia Dziecka, który obędzie się 30 maja przy Parku Wodnym w Chojnicach. Wszystkie informacje związane z czytaniem bajek, harmonogram przebiegu oraz wstępna informacja dotycząca Dnia Dziecka z Radiem RCH+ znajduje się na stronie internetowej www.radio.chojnice.pl.

Konkurs

Zadzwoń do Radia RCH+ i wygraj płytę z bajkami. Każdy kto zadzwoni do redakcji w czasie trwania emisji bajek pod numer tel. (52) 396 64 55 wygrywa. Bajki emitowane są w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 18.50. Konkurs trwa do 15 maja.

(red), radio.chojnice.pl

pdf.jpg