12 goli na hali w Chojnicach

Sporo bramek i emocji towarzyszyło niedzielnemu spotkaniu Red Devils z Rekordem Bielsko – Biała. Do ostatniej konfrontacji tych dwóch ekip doszło 4 października ubr. w Bielsku - Białej. Wówczas triumfowali gospodarze spotkania.

Spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Emocji nie brakowało!   |  fot. (m.n.)

Red Devils Chojnice - Rekord Bielsko - Biała 6:6

Red Devils Chojnice: Modrusan, KartuszyńskiSobański, Prz. Laskowski, Ivanov, Holy, Pat. Laskowski, Kolesnik, Wardowski, Bondar, Kriezel, Ribeiro. Trener Oleg Zozulya.

Bramki: 9. Holy, 16. Laskowski, 17. Bondar, 27. Ivanov, 37. Bondar, 38. Bondar (10 m rzut karny) – 13. Kmiecik, 16. Kmiecik, 19. Łysoń, 21. Janovsky, 33. Douglas, 34. Marek

Kartki: 32. Bondar (RD), 37. Holy (RD) – 20. Vakhula (RBB), 20. Łysoń (RBB), 27. Janovsky (RBB), 32. Biel (RBB)

Licznie zgromadzeni kibice zobaczyli emocjonujące spotkanie. Nie brakowało interesujących akcji, a pierwsza połowa była w miarę zacięta i wyrównana. Zakończyła się remisem 3:3.

Druga część meczu była odzwierciedleniem pierwszej połowy. Byliśmy świadkami porywającego widowiska. Rywalizacja była bardzo wyrównana, o czym świadczy chociażby rezultat końcowy. Bardzo dobre spotkanie rozegrał  Oleksandr Bondar, który zdobył hat – tricka.

Więcej o meczu - tutaj

Not. i fot. (m.n.)

1. 2 lutego 2016  16:53   świetny wynik   krzychu88

biorąc pod uwagę ostatnie zawirowania dookoła klubu, wynik trzeba uznać za świetny. oczywiście moim zdaniem więcej szans na strzelenie zwycięskiej bramki miały czerwone diabły. rekord od wielu lat zalicza sie do ścisłej czołówki polskiego futsalu. teraz red devils potwierdzili, że oni też! ekstra!

0
    0
  2. 1 lutego 2016  18:25   brawo!   wierny kibic

Brawo chłopaki. Remis z viceliderem to niewątpliwie duży sukces. Tym bardziej, że po zmianie trenera. Myślę, że teraz już tylko będzie lepiej. Czekamy na pucharową środę.