ładuję dane...
Opiekunka osób starszych w Niemczech
Ogłoszenia
serwisy
Informacje
Programy

Zaadoptuj mnie

ogłoszenie w kategorii Zatrudnię (Praca)

Obsługa kuchenna do Restauracji Efez w Chojnicach/Brama Pomorza

W związku z dynamicznym rozwojem firma EFEZ POLSKA rozwijająca na polskim rynku sieć restauracji poszukuje ambitnych pracowników na następujące stanowisko:
Obsługa kuchenna
Miejsce pracy: CHOJNICE
Nr ref: obsługakuchenna/efez/chojnice
Opis stanowiska:
• Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami
• Dbałość o jakość przyrządzanych potraw oraz ich estetykę podania

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej lub na podobnych stanowiskach
• Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu
• Umiejętność pracy w zespole, sumienność

Oferujemy:
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
• Stabilne zatrudnienie
• Elastyczne godziny pracy
• Motywacyjny system wynagrodzenia
• Możliwość profesjonalnego rozwoju i budowania własnej kariery
• Pakiet szkoleń branżowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z numerem referencyjnym
e-mail: cv@mjm-group.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Email: cv@mjm-group.pl