ładuję dane...
Opiekunka osób starszych w Niemczech
Ogłoszenia
serwisy
Informacje
Programy

Zaadoptuj mnie

ogłoszenie w kategorii Zatrudnię (Praca)

Zatrudnię Kierownika Sklepu, Zastępcę, Sali

MarcPol S.A. największa polska sieć handlowa istniejąca na rynku od 1988 roku, laureat konkursu Firma Dwudziestolecia 1990-2010, organizowanego przez Polski Klub Biznesu oraz konkursu Teraz Polska, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

KIEROWNIK SKLEPU CHOJNICE
ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPUCHOJNICE
nr ref: KS/CHO, ZKS/CHO

Zakres obowiązków:
Odpowiedzialność za zatowarowanie sklepu i jakość towaru
Przestrzeganie procedur i standardów firmy
Realizacja wyznaczonych celów i planów handlowych
Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
Dbałość o powierzone mienie
Kierowanie pracą zespołu

Oczekiwania:
Wykształcenie min. średnie
Doświadczenie handlowe w sieci sklepów spożywczych min. 2 lata
Samodzielność i dynamizm w działaniu
Predyspozycje i doświadczenie w kierowaniu zespołem min. 2 lata
Umiejętność motywowania zespołu pracowników
Mile widziana znajomość produktów świeżych
Orientacja na klienta

OFERUJEMY:

KONKURENCYJNE WYNAGRODZENIE
ATRAKCYJNY SYSTEM PREMIOWY
SAMOCHÓD SŁUŻBOWY
BOGATY PAKIET SOCJALNY (BEZPŁATNA OPIEKA MEDYCZNA: PODSTAWOWA
I SPECJALISTYCZNA, KORZYSTNE GRUPOWE PAKIETY UBEZPIECZENIOWE)
SZKOLENIA I PODWYŻSZANIE KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH,
MOŻLIWOŚĆ AWANSU W STRUKTURACH FIRMY
STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA

Z NAMI WARTO PRACOWAĆ !!!

Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

rekrutacja@marcpol.waw.pl

z dopiskiem w tytule KS/CHO, ZKS/CHO

Biuro Zarządu MarcPol S.A. Al.Wilanowska 365, 02-665 Warszawa

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym oświadczam ,że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MarcPol S.A. z siedzibą 05-092 Łomianki ul. Poniatowskiego , moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. n 101, poz. 926 z poź. zm.)

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Email: rekrutacja@marcpol.waw.pl